Webinar tervise.6de x NOUR: imetava ema vaimse tervise toetamine läbi toitumise
Mis asi see on, et ühel hetkel tunnen end rõõmsalt kõikvõimsana ja siis vahetult hiljem võin end avastada mõttelt, et kõik laguneb koost ja nutt kipub peale? Emamasendus (the baby blues) peaks kestma umbes kaks nädalat, aga sünnitusest on möödas juba üle kuu (või rohkem) ja meeleolu elab ikka justkui oma elu.

Tahad rohkem infot?
Seotud teemad
Parimad nipid tõhusaks pumpamiseks ja sobiva rinnapumba valimiseks
Rinnapiima pumpamine võib olla esmapilgul keeruline ja segadust tekitav kogemus, eriti olukordades, kui ema teeb seda esmakordselt või ei ole kindel, mida ja kuidas täpselt teha, et pumpamisest oleks kasu. Blogis saad teada, mida tähele panna, et rinna pumpamine oleks mugav ja tõhus, tagades, et ema saab jätkata oma lapsele rinnapiima pakkumist ilma enda heaolu ohverdamata.
7 kodust nippi rinnapiima koguste tõstmiseks
Kas mul on piisavalt rinnapiima? Kas mu beebi saab piisavalt rinnapiima kätte? Kas ma peaksin hakkama pumpama või beebile piimapulbrit juurde andma? Need on peamised küsimused, mis emadel ja eelkõige lapse esimestel elukuudel, väga sageli tekivad. Need kõik on väga ootuspärased küsimused, sest iga beebi toitmise teekond on pärast lapse sündi väga erinev ning on mõjutatud paljudest asjaoludest. Kui oled aga olukorras, kus tead, et vajalik on rinnapiima koguseid tõsta ehk suurendada, siis on abiks blogis toodud 7 kodust lihtsat nippi.
Tõhus ja õige imemisvõte: 4 sammu mugavaks imetamiseks
Mugavaks ja valuvabaks imetamiseks on oluline jälgida kuidas beebi rinnast haarab ehk milline on beebi imemisvõte. Imetamine ei tohi toimuda läbi valu. Loe täpsemalt blogist, kuidas tõhusat imemisvõtet saavutada