Väikelapse suumotoorika ja keelekida – mõju imetamisele ja beebi toitmisele
Kas ja kuidas mõjutavad keele- ja huulekida imetamist ja beebi toitmist? Millised on peamised punktid, millele saab lapsevanem tähelepanu pöörata ning kuhu ennetavalt või juba tekkinud mure korral abi saamiseks pöörduda? Vastused neile ja teistele küsimustele leiad koostöös Glossom Tervisekliiniku asutaja ja müofunktsionaalse terapeudi Ivika Laasiga toimunud webinaril.

Webinaril vestlesime Glossom Tervisekliiniku asutaja, müofunktsionaalse terapeudi ja kolme lapse ema Ivika Laasiga, kellega rääkisime väikelapse suumotoorikast, keele- ja huulekidadest ning kuidas võivad need lapse imetamist ja tervist mõjutada. Samuti tõi Ivika webinaril välja peamised punktid, millele saab lapsevanem tähelepanu pöörata ning kuhu ennetavalt või juba tekkinud mure korral abi saamiseks pöörduda.
Tahad rohkem infot?
Seotud teemad
Kas mu beebi saab piisavalt rauda?
See on küsimus, mida iga lapsevanem võiks endalt beebi 6 elukuu paiku küsida. Blogist saad teada, miks on raud imiku ja väikelapse elus nii oluline, kuidas imiku rauapuudust märgata ning ennetada.
Nibukaitsme kasutamine ja imetamine- mida iga ema ja kaaslane võiks teada
Nibukaitsme kasutamine võib teatud olukordades olla kasulik, kuid enne kasutamist on oluline teada, millal, kui kaua ja kuidas seda kasutada, et vältida probleeme imetamise või rinnapiima tootmisega.
Webinar tervise.6de x NOUR: imetava ema vaimse tervise toetamine läbi toitumise
Mis asi see on, et ühel hetkel tunnen end rõõmsalt kõikvõimsana ja siis vahetult hiljem võin end avastada mõttelt, et kõik laguneb koost ja nutt kipub peale? Emamasendus (the baby blues) peaks kestma umbes kaks nädalat, aga sünnitusest on möödas juba üle kuu (või rohkem) ja meeleolu elab ikka justkui oma elu.